Безкоштовно з усіх номерів

Пн-Пт: 10:00 — 19:00

Сб: 11:00-17:00

Нд: Вихідний

0 800 21 999 1
русукр
Русский

Виділяйте поставлені цілі

Три кільця активності відстежують вашу фізичну активність завдяки таким показникам, як рухливість, вправи і стійкість. Ви також будете мотивовані дружніми змаганнями, індивідуальними порадами та досягненнями.

Щодо води можете не турбуватися

Apple Watch SE не пропускають воду. Так що сміливо можете пірнати та відстежувати дистанції, які ви пропливли. Якщо ви тренуєтеся у водоймі, можна скласти карту подолання маршруту.

Скрізь і завжди з вами

Відслідковувати показники своїх досягнень стало ще простіше, достатньо підняти зап'ястя. Також легко відстежуйте зміни висоти під час підйомів або спусків.

Не розлучайтеся з улюбленими треками та аудіокнигами

З Apple Music у вас під рукою знайдеться збірка з композицій улюблених виконавців. Не пропустіть останні оновлення подкастів або прослуховуйте аудіокниги.

Стежать за вашим самопочуттям

Apple Watch SE мотивує приділяти більше часу на ваше здоров'я. Вони стежать за поведінкою серця, відстежують частоту скорочень. У разі потреби Епл Вотч повідомлять вам про відхилення від норми, щоб ви вжили заходів та звернулися до лікаря. У разі екстреної необхідності можуть викликати допомогу.

Все під рукою, навіть без телефону

Термінові дзвінки, листи, пошук маршруту. Маючи доступний мобільний зв'язок, ви можете обійтися без телефону.

Твоя сім'я об'єдналася по зап'ястю.

За допомогою налаштування для сім'ї ви можете використовувати свій iPhone для створення пари годинників для дітей або людей похилого віку, у яких немає власного iPhone. Таким чином кожен може залишатися на зв'язку. Вони також можуть виконувати такі дії, як відтворення музики, пошук програм та закриття кілець активності. Це дає більше незалежності вашим дітям та батькам, і вам зручно знати, що вони знаходяться на відстані одного дзвінка.

Сірі завжди під рукою

Хочете знайти кафе поблизу? Потрібен графік на завтра? Чи назва пісні, яку ви щойно почули? Просто спитай. Siri навіть може перекладати іноземні мови як реального часу.

Забули гаманець? Не проблема

Здійснюйте покупки в магазинах, які беруть безконтактну оплату. Поставте талон на рейс. Або надішліть гроші другові. Це безготівковий, легкий та безпечний спосіб оплати.

Стиль та зручність

Рішуче новий дизайн ремінця для Apple Watch. Solo Loop стильне та комфортне рішення. Для виготовлення використовують або м'який силікон, або синтетичні нитки. Без пряжок та застібок він комфортно знімається із зап'ястя. А завдяки достатку розмірів підібрати можна індивідуально кожному свій.

Показати ще